Tenis, florbal, bedminton, stolný tenis, cvičenie pre ženy......

Rezervácie : 0907 661 770

T-CLUB OSTROV

T-club Ostrov

Športový klub je ideálnym miestom na trávenie volného času a načerpenie potrebnej energie a náš klub vám to ponúka.

T-CLUB OSTROV

T-club Ostrov

Najdôležitejšie pre nás je prístup k ľuďom a rodinná atmosféra, ktorú sa tu snažíme vytvoriť.

T-CLUB OSTROV

T-club Ostrov

Klimatizovaná telocvičňa s povrchom mondoflex je ideálnym miestom na trávenie volného času s priateľmi alebo s rodinou.

T-CLUB OSTROV

T-club Ostrov

Ponúkame ubytovanie - 8 izieb zariadených pohodlným nábytkom v príjemných farbách disponuje bezplatným pripojením na internet.

Prehľad zápasov

 

 

 

 

 

Žrebovanie    OTL 8.ročník 2019

  • Prvý menovaný má voľbu kurtu a zároveň telefonicky kontaktuje spoluhráča

  • Každý zápas sa musí odohrať v danom týždni v prípade, že sa hráči nedohodnú(choroba, dovolenka, zranenie....) je možné zápas odohrať do 2 týždňov

  • V prípade neodohratia zápasu bude výsledok anulovaný

     

     

     

     

OTL  8.ročník 2019 skupina  A

 

OTL  8.ročník 2019  Skupina  A+

 

1.kolo

21.týždeň

1.kolo

21.týždeň

 

Blaško Tomáš

Valo Jozef

Blaško Rado

Škodáček Andrej

 

Just René

Svetlík Lukáš

Borovský Jurko

Svetlík Paťo

 

Kubran Tomáš

Svetlík Laco

Jankech Timo

Miezga Kamil

 

Snoha Ľubo

Svetlík Janko

Kaščák Ján

Lackovič Laco

 

 

 

 

 

 

2.kolo

22.týždeň

2.kolo

22.týždeň

 

Valo Jozef

Svetlík Janko

Škodáček Andrej

Lackovič Laco

 

Svetlík Laco

Snoha Ľubo

Miezga Kamil

Kaščák Ján

 

Svetlík Lukáš

Kubran Tomáš

Svetlík Paťo

Jankech Timo

 

Blaško Tomáš

Just René

Blaško Rado

Borovský Jurko

 

 

 

 

 

 

3.Kolo

23.týždeň

3.Kolo

23.týždeň

 

Just René

Valo Jozef

Borovský Jurko

Škodáček Andrej

 

Kubran Tomáš

Blaško Tomáš

Jankech Timo

Blaško Rado

 

Snoha Ľubo

Svetlík Lukáš

Kaščák Ján

Svetlík Paťo

 

Svetlík Janko

Svetlík Laco

Lackovič Laco

Miezga Kamil

 

 

 

 

 

 

 

 

4.kolo

24.týždeň

4.kolo

24.týždeň

 

Valo Jozef

Svetlík Laco

Škodáček Andrej

Miezga Kamil

 

Svetlík Lukáš

Svetlík Janko

Svetlík Paťo

Lackovič Laco

 

Blaško Tomáš

Snoha Ľubo

Blaško Rado

Kaščák Ján

 

Just René

Kubran Tomáš

Borovský Juraj

Jankech Timo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OTL  8.ročník 2019 skupina A

 

OTL  8.ročník 2019  Skupina  A+

5.kolo

25.týždeň

5.kolo

25.týždeň

Kubran Tomáš

Valo Jozef

Jankech Timo

Škodáček Andrej

Snoha Ľubo

Just René

Kaščák Ján

Borovský Jurko

Svetlik Janko

Blaško Tomáš

Lackovič Laco

Blaško Rado

Svetlík Laco

Svetlík Lukáš

Miezga Kamil

Svetlík Paťo

 

 

 

 

6.kolo

26.týždeň

6.kolo

26.týždeň

Valo Jozef

Svelík Lukáš

Skodáček Andrej

Svetlík Paťo

Blaško Tomáš

Svetlík Laco

Blaško Rado

Miezga Kamil

Just René

Svetlík Janko

Borovský Jurko

Lackovič Laco

Kubran Tomáš

Snoha Ľubo

Jankech Timo

Kaščák Ján

 

 

 

 

7.kolo

27.týždeň

7.kolo

27.týždeň

Snoha Ľubo

Valo Jozef

Kaščák Ján

Škodáček Andrej

Svetlík Janko

Kubran Tomáš

Lackovič Laco

Jankech Timo

Svetlík Laco

Just René

Miezga Kamil

Borovský Jurko

Svetlík Lukáš

Blaško Tomáš

Svetlík Paťo

Blaško Rado