Tenis, florbal, bedminton, stolný tenis, cvičenie pre ženy......

Rezervácie : 0907 661 770

T-CLUB OSTROV

T-club Ostrov

Športový klub je ideálnym miestom na trávenie volného času a načerpenie potrebnej energie a náš klub vám to ponúka.

T-CLUB OSTROV

T-club Ostrov

Najdôležitejšie pre nás je prístup k ľuďom a rodinná atmosféra, ktorú sa tu snažíme vytvoriť.

T-CLUB OSTROV

T-club Ostrov

Klimatizovaná telocvičňa s povrchom mondoflex je ideálnym miestom na trávenie volného času s priateľmi alebo s rodinou.

T-CLUB OSTROV

T-club Ostrov

Ponúkame ubytovanie - 8 izieb zariadených pohodlným nábytkom v príjemných farbách disponuje bezplatným pripojením na internet.

Prehľad zápasov

ZÁPASY OTL COVID 20  SKUPINY A

OTL  9.ročník 2020 skupina A

Dátum

SETY

BODY

1.kolo

21.týždeň

 

 

 

Blaško Rado

Žák Daniel

 

 

 

Borovský Jurko

Valo Jozef

 

 

 

Jankech Timo

Škodáček Andrej

 

 

 

Kubran Tomáš

Svetlík Patrik

 

 

 

Miezga Kamil

Svetlík Laco

 

 

 

 

Snoha Ľubo

Svetlík Janko

     

2.kolo

22.týždeň

 

 

 

Žák Daniel

Svetlík Janko

 

 

 

Svetlík Laco

Snoha Ľubo

 

 

 

Svetlík Patrik

Miezga Kamil

 

 

 

Škodáček Andrej

Kubran Tomáš

 

 

 

Valo Jozef

Jankech Timo

 

 

 

 

Blaško Rado

Borovský Jurko

     

3.Kolo

23.týždeň

 

 

 

Borovský Jurko

Žák Daniel

 

 

 

Jankech Timo

Blaško Rado

 

 

 

Kubran Tomáš

Valo Jozef

 

 

 

Miezga Kamil

Škodáček Andrej

 

 

 

Snoha Ľubo

Svetlík Patrik

 

 

 

 

Svetlík Janko

Svetlík Laco

     

4.kolo

24.týždeň

 

 

 

Žák Daniel

Svetlík Laco

 

 

 

Svetlík Patrik

Svetlík Janko

 

 

 

Škodáček Andrej

Snoha Ľubo

 

 

 

Valo Jozef

Miezga Kamil

 

 

 

Blaško Rado

Kubran Tomáš

 

 

 

 

Borovský Jurko

Jankech Timo

     

5.kolo

25.týždeň

 

 

 

Jankech Timo

Žák Daniel

 

 

 

Kubran Tomáš

Borovský Jurko

 

 

 

Miezga Kamil

Blaško Rado

 

 

 

Snoha Ľubo

Valo Jozef

 

 

 

Svetlík Janko

Škodáček Andrej

 

 

 

 

Svetlík Laco

Svetlík Patrik

     
               

 

 

 

ZÁPASY OTL COVID 20 SKUPINY A

OTL  9.ročník 2020 skupina A

Dátum

SETY

BODY

6.kolo

26.týždeň

 

 

 

Žák Daniel

Svetlík Patrik

 

 

 

Škodáček Andrej

Svetlík Laco

 

 

 

Valo Jozef

Svetlík Janko

 

 

 

Blaško Rado

Snoha Ľubo

 

 

 

Borovský Jurko

Miezga Kamil

 

 

 

 

Jankech Timo

Kubran Tomáš

     

7.kolo

27.týždeň

 

 

 

Kubran Tomáš

Žák Daniel

 

 

 

Miezga Kamil

Jankech Timo

 

 

 

Snoha Ľubo

Borovský Jurko

 

 

 

Svetlík Janko

Blaško Rado

 

 

 

Svetlík Laco

Valo Jozef

 

 

 

 

Svetlík Patrik

Škodáček Andrej

     

8.kolo

28.týždeň

 

 

 

 

Žák Daniel

Škodáček Andrej

 

 

 

 

Valo Jozef

Svetlík Patrik

 

 

 

 

Blaško Rado

Svetlík Laco

 

 

 

 

Borovský Jurko

Svetlík Janko

 

 

 

 

Jankech Timo

Snoha Ľubo

 

 

 

 

 

Kubran Tomáš

Miezga Kamil

     

 

9.Kolo

29.týždeň

 

 

 

 

Miezga Kamil

Žák Daniel

 

 

 

 

Snoha Ľubo

Kubran Tomáš

 

 

 

 

Svetlík Janko

Jankech Timo

 

 

 

 

Svetlík Laco

Borovský Jurko

 

 

 

 

Svetlík Patrik

Blaško Rado

 

 

 

 

 

Škodáček Andrej

Valo Jozef

     

 

                       

 

 

 

 

 

 

10.kolo

30.týždeň

 

 

 

Žák Daniel

Valo Jozef

 

 

 

Blaško Rado

Škodáček Andrej

 

 

 

Borovský Jurko

Svetlík Patrik

 

 

 

Jankech Timo

Svetlík Laco

 

 

 

Kubran Tomáš

Svetlík Janko

 

 

 

 

Miezga Kamil

Snoha Ľubo

     

11.kolo

31.týždeň

 

 

 

Snoha Ľubo

Žák Daniel

 

 

 

Svetlík Janko

Miezga Kamil

 

 

 

Svetlík Laco

Kubran Tomáš

 

 

 

Svetlík Patrik

Jankech Timo

 

 

 

Škodáček Andrej

Borovský Jurko

 

 

 

 

Valo Jozef

Blaško Rado